Marta Lang

Jestem psychologiem, socjoterapeutką i dyplomowaną psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie procesu certyfikacji.

Mam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu terapii osób dorosłych i młodzieży. Posiadam tytuł magistra psychologii. Specjalizowałam się z zakresu psychologii klinicznej. Studia ukończyłam w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Swoją wiedzę poszerzałam także w dwuletnim Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Oba kursy realizowane były w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym które rekomendowane jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd). Swoją prace terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Zaufanie i bezpieczeństwo osoby z którą pracuję jest dla mnie absolutnym priorytetem dlatego też w swojej pracy przestrzegam Zasad Kodeksu Etyki Zawodowej Psychologa. Swoim pacjentom zapewniam anonimowość i dyskrecję. Główną zasadą którą kieruje się w swoim zawodzie to przede wszystkim empatia i otwartość wobec drugiego człowieka. Pozwala to stworzyć atmosferę w której pacjent może bez większych obaw opowiedzieć o swoich trudnościach.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje psychologiczno-terapeutyczne biorąc udział w szkoleniach i konferencjach na terenie Wrocławia i Krakowa.

Jako psycholog głównie zajmuję się takimi problemami jak: zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju (także depresja), nerwice, stany lękowe, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z innymi ludźmi, kryzysy życiowe (rozwód, utrata bliskiej osoby, przemoc, stres, nadużycie).

Od 2009 roku zdobywałam doświadczenie w placówkach oświatowych gdzie prowadziłam poradnictwo, zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne a także konsultacje psychologiczne i wsparcie emocjonalne dla dzieci, młodzieży i rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej.

Przez kilka lat współpracowałam także z prywatnymi Ośrodkami Psychologiczno – Terapeutycznymi na Terenie Wrocławia gdzie prowadziłam terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par. Swoje doświadczenia zawodowe poszerzałam również w Klinice Psychiatrii na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Samodzielnym Publicznym Szpitalu nr 1 we Wrocławiu gdzie jako koterapeutka odbywałam staż kliniczny.

Marta Lang

psycholog, psychoterapeuta

OPINIE

Mamy problemy w relacji i zdecydowaliśmy się na terapię u pani Marty Lang. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru terapeutki. Spotkania nie są dla nas łatwe ale czujemy że uratujemy nasz związek. Polecamy Panią Martę.
„G i J”

Jestem w terapii u Pani Marty od kilku miesięcy. Nie jest łatwo ale czuje, że wiele udaje mi się zmieniać w moim życiu. Pani Marta jest bardzo wspierająca, duże rzeczy też potrafi mi pomóc zrozumieć. Czuje się też słuchana i nie oceniana.

Zgłosiłam się do psychologa w dużym kryzysie. Została mi polecana Pani Marta. Mimo, że stresowałam się wizytą, w trakcie spotkania Pani Marta na tyle wzbudziła moje zaufanie, że stres szybko minął. Polecam tego psychologa.

Byłam u Pani Marty na konsultacji. Bardzo ciepła osoba. Do mojego problemu podeszła bardzo profesjonalnie. Pomogła mi otworzyć się na spotkaniu. Inaczej też udało mi się spojrzeć na moją sytuacje. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego terapeutę.
„Karolina”