Paula Binek

Ukończyłam Psychologię ze specjalnościami: kliniczna i sądowa oraz studia podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego. Kompetencje psychoterapeutyczne rozwijam podczas Całościowego Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w nurcie integratywnym.

Doświadczenie zdobywałam w placówkach oświatowych pracując z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami, a także w takich instytucjach jak Zakład Karny oraz Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej. Mam doświadczenie w pracy z rodzinami w ramach prywatnej praktyki. Odbyłam szkolenia m.in. w zakresie: Treningu Umiejętności Społecznych, komunikacji alternatywnej, zachowań trudnych w podejściu pozytywnym, seksualności osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz niepełnosprawnościami, funkcjonowania dziecka w przedszkolu, rozpoznawania depresji, konfliktów w bliskich relacjach.

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.

Pracuję z osobami dorosłymi, parami, młodzieżą i dziećmi. Oferuję pomoc psychologiczną w sferze trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych, lęku, stresu, zaburzeń nastroju, traumatycznych wydarzeń, straty oraz w przypadku trudności wychowawczych i zaburzeń u dzieci. Wspieram osoby z grup mniejszościowych.

W pracy z drugim człowiekiem kieruję się przede wszystkim Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, empatią, otwartością i indywidualnym podejściem wykorzystującym zasoby, które każdy w sobie posiada.

 

Paula Binek

psycholog

OPINIE

Zgłosiłam się z dzieckiem do tej poradni. Została mi zaproponowana wizyta u Pauli Binek. Profesjonalna psycholog, z miłym usposobieniem, mająca bardzo dobre podejście do dzieci. Udzieliła mi wiele fajnych wskazówek wychowawczych. Moje dziecko chce chodzić na spotkania, dobrze się tam czuje i zauważam już pierwsze zmiany. Polecam Panią Paule.
„Anna”

Moje dziecko rozpoczęło zajęcia przedszkolne i zupełnie sobie nie radzi emocjonalnie. Trafiliśmy do pani Pauli Binek na wizytę. Bardzo konkretna Pani psycholog, z miłym usposobieniem i świetnym podejściem do dzieci. Jest kompetentna, daje dużo wskazówek, ma naprawdę dużą wiedze. Polecam

Umówiłem się na konsultację par do Pauli Binek. Konkretna psycholog, szybko wyłapała nasz problem, już na pierwszym spotkaniu dostaliśmy cenne wskazówki. Widzimy jej zaangażowanie w nasz problem. Z wizyt jesteśmy bardzo zadowoleni, każdemu polecamy panią Paulę.
„Adam”