Pierwszy raz na stronie? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania…

Kiedy powinnam/powinienem udać się do psychologa?

Do psychologa powinniśmy się zarejestrować, kiedy obniża się nasze samopoczucie, tracimy równowagę emocjonalną, przestajemy rozumieć siebie i czujemy potrzebę porozmawiania o tym z kimś lub też mamy ogromną potrzebę zrozumienia tego co się z nami dzieje. Jeżeli wybierzemy się do psychologa na początku kryzysu, to szanse na to, że po kilku spotkaniach poprawi się nasz nastrój są bardzo duże. Kiedy zaś długo będziemy zwlekać z tą decyzją, może okazać się, że będziemy potrzebowali dłuższej pomocy.

 
Czy na spotkanie z psychologiem trzeba się przygotować?

Do spotkania z psychologiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać, bo wiemy z czym przychodzimy i co jest dla nas trudne. Podczas pierwszych wizyt to psycholog odgrywa znaczącą rolę i bazując na swoich kompetencjach stwarza pacjentowi odpowiednie warunki do rozmowy o swoich problemach.

 
Czy psychologa obowiązuje tajemnica zawodowa?

Każde spotkanie z psychologiem/terapeutą/psychiatrą objęte jest tajemnicą zawodową. Oznacza to, że specjalista zachowa pełną dyskrecję i nie ujawni na zewnątrz żadnych treści ze spotkania z pacjentem.

 

» Jak wygląda wizyta u psychologa?

 
Jak mogę  zarejestrować się na wizytę?

Rejestracja odbywa się telefonicznie, pod numerem 663 875 291 lub przez formularz kontaktowy, który znajduje się po prawej stronie każdej z podstron.

 
Ile kosztuje i trwa typowa wizyta?

Wizyta kosztuje 100zł i zazwyczaj trwa 50 minut. Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce cennik usług.