Agata Grobelna (Pacia)

Absolwentka Psychologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu o specjalności klinicznej.

Psychoterapeuta pracująca w nurcie psychodynamicznym. Uzyskała kwalifikacje do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych w trakcie dwuletniego kursu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła również czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest również certyfikowanym terapeutą treningu EEG Biofeedback, który uzyskała w Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „Promyk Słońca”. Posiada również dodatkowe kwalifikacje, które umożliwiają jej prowadzenie efektywnej terapii pacjentów z podejrzeniem lub diagnozą mutyzmu selektywnego. Doświadczenie w tym zakresie uzyskała szkoląc się w Centrum Terapii Mutyzmu, Nieśmiałości i Lęku. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc zajęcia w świetlicach profilaktycznych, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą zagrożoną demoralizacją społeczną.

Odbyła również staż w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale zamkniętym w Pieszycach. Obecnie obejmuje stanowisko psychologa klinicznego w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, gdzie prowadzi zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe, treningi EEG Biofeedback oraz zajmuje się diagnozą zaburzeń pacjentów. Równocześnie zajmuje się interwencją kryzysową w sytuacjach traumatycznych wydarzeń, gdzie obejmuje wsparciem psychologicznym rodzinę i bliskich osoby poszkodowanej. Prowadzi również wczesną interwencję terapeutyczną w placówkach oświatowych. Prowadzi również konsultację oraz terapię pacjentów z problemami depresyjnymi, nerwicowymi, zaburzeniami osobowości oraz odżywiania, zaburzeniami DDA oraz wiele innych.
Pracuje z osobami dorosłymi, parami oraz z dziećmi (specjalizuje sie w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, w tym mutyzmu selektywnego oraz pracy z pacjentami z zespołem FAS), młodzieżą. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Agata Grobelna (Pacia)

psycholog, psychoterapeuta

On-line

OPINIE

Uczęszczamy na terapie par do pani Agaty Grobelnej. Mieliśmy poważny kryzys, już w ogóle nie umieliśmy rozmawiać. Spotkania były bardzo trudne. Jednak profesjonalizm Pani Agaty oraz cierpliwość do naszego przypadku pomogła nam nauczyć się ze sobą rozmawiać. Wciąż jesteśmy w terapii ale już wiemy, że nasza relacja przetrwa a spotkania sprawią, że staniemy się lepszymi partnerami dla siebie.
„Nicole”

Szukałam pomocy u wielu specjalistów i byłam już zrezygnowana. Została mi polecona Agata Grobelna. Kiedy przyszłam na wizytę, już po pierwszych minutach poczułam, że jestem naprawdę u zupełnie innego psychoterapeuty.
Wcześniej nie spotkałam osoby pracującej z taką pasją i zaangażowaniem.

Do Agaty Grobelnej trafiłam z polecenia. Słyszałam, że jest naprawdę dobrym terapeutą. I nie pomyliłam się. Bardzo konkretna, spotkanie ma swoją strukturę, już po pierwszej sesji dostałam pewne wskazówki, na które nie zwracałam uwagi. Polecam z całego serca.

Agata Grobelna to świetny psycholog. Zakończyłam już swoją terapię i czuje, że byłam naprawdę w dobrych rękach. Czułam się zawsze ważna i czułam, że jej podejście jest bardzo indywidualne. Pamiętała naprawdę wiele wątków z poprzednich sesji co mnie bardzo zaskakiwało.
Naprawdę polecam