Anna Szopa

Absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu Wrocławskiego.
Psycholog koordynator w Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, gdzie zajmuję się interwencją kryzysową.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w przedszkolu integracyjnym pracując z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami.

Jako wolontariuszka w fundacji NON LICET pracowałam z osobami doświadczającymi przemocy domowej.

Doświadczenie w pracy konsultacyjno-diagnostycznej zdobywałam w Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Psychelab.

W stowarzyszeniu Animo zajmowałam się pomocą psychologiczną i psychoedukacją w zakresie uogólnionych zaburzeń lękowych, fobii specyficznych, agorafobii, lęku napadowego, fobii społecznej, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD) oraz zaburzeń lękowych będących wynikiem traumatycznych doświadczeń.

Mam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą.
Spotkania prowadzę w języku polskim oraz języku angielskim. 

Regularnie podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.
W swojej pracy stawiam na zbudowanie autentycznej relacji z klientem, kierując się poszanowaniem jego wartości oraz wyborów życiowych.
Bliskie są mi założenia psychoterapii humanistycznej, które zakładają skoncentrowanie na kliencie i jego indywidualnej, jednostkowej perspektywie.

Swoją pracę poddaję stałej i profesjonalnej superwizji.

 

A graduate of clinical psychology at the University of Wrocław.
Psychologist coordinator at the Support Center for Adults in Mental Crisis, resposible for supervising crisis intervention.

I gained professional experience in an inclusive kindergarten working with children with neurodevelopmental disorders and disabilities. As a volunteer at the NON LICET foundation I worked with people that were exposed to domestic violence.
I gained experience in consulting-diagnostical work at the Psychological Consultation and Counseling Laboratory of the University of Wrocław and Psychelab.

In the Animo association I was providing psychological help and psychoeducation in the field of generalized anxiety disorder, specific phobias, agoraphobia, panic disorder, social phobia, obsessive-compulsive disorder (OCD) and anxiety disorders resulting from traumatic experiences. I have experience working with adults, children and adolescents. I conduct meetings in Polish and English.

I regularly improve my competences by participating in professional courses and trainings.
In my professional life I focus on building an authentic relationship with the Client, guided by respect for their values ​​and life choices. I try to approach my work respecting the core principles of
humanistic psychotherapy which is focused on the Client and their individual, unique perspective I evaluate my work to constant and professional supervision.

Anna Szopa

psycholog

On-line

OPINIE

Byłam z córką na wizycie u psycholog Anna Szopa. Jest bardzo przyjazna, nawiązuje fajny kontakt z młodzieżą. Córka na wizyty uczęszcza chętnie.
Ja jako rodzic również dostałam konkretne informacje o problemie córki.

Pani Anna Szopa jest cierpliwa, empatyczna i bardzo kompetentna. Czuje, że mnie słucha i jest zaangażowana w moje problemy. Szczerze polecam Panią Annę.

Byłam z córką na konsultacji psychologicznej u Anny Szopa. Psycholog bardzo konkretna, uważna i wspierająca. Córka chętnie chodziła na wizyty. Polecam

Jestem w terapii u Anny Szopa od kilku miesięcy. Wspierająca psycholog, czuje się zrozumiana i zaakceptowana. Polecam każdemu.

Nasz syn zmaga się z depresją, byliśmy już bezsilni. Panna Anna Szopa to psycholog, która już na pierwszym spotkaniu pomogła nam odzyskać wiarę, że poradzimy sobie z problemem naszego dziecka.
Jako rodzic na spotkaniu, również poczułam się zaopiekowana. Bardzo polecam.

Pani Anna Szopa jest bardzo dobrym psychologiem. Ma profesjonalne podejście, w trakcie wizyt jest bardzo wnikliwa i zarazem konkretna.
Jednak nawet trudne rzeczy przekazuje w sposób bardzo delikatny.
Bardzo polecam, dla osób wrażliwych.

Moje dziecko straciło ojca. Niestety żałoba w dalszym ciągu się utrzymuje, sprawia problemy szkolne. Najpierw opiekała się mną szkoła, to nie wystarczyło. Uczęszczamy do Pani Anny Szopa na terapię. Ta psycholog ma dużą wiedzę odnośnie żałoby, z każdym spotkaniem widzę zmianę w zachowaniu mojego dziecka.

Bardzo polecam psycholog Annę Szopa. Spotkania bardzo mi pomagają. Z każdego wynoszę coś nowego. Rozmowy dodają mi dużo wiary w siebie.

Potrzebowałam szybkiej wizyty i udało mi się zarejestrować do Anna Szopa. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa, zaangażowana w rozmowę. Czuję, że bardzo chce mi pomóc. Polecam Panią psycholog.

Uczęszczam z nastoletnim synem na wizyty psychologiczne do Pani Anny.
Szczerze polecam. Psycholog o dużej wiedzy, dająca fajne wskazówki mające na celu poprawić relacje.

Terapia u Pani psycholog Anny bardzo mi pomaga. Dużo wynoszę z każdego spotkania. Polecam

Mam zaburzenia lękowe i uczęszczam na terapie do Anny Szopa. Szczerze to trochę wątpiłam w skuteczność takich spotkań.
Jednak terapia bardzo mi pomaga. Czuje się zrozumiana, zupełnie nie oceniana, a każde spotkanie przynosi mi ukojenie. Polecam psycholog.

Moje dziecko przechodzi okres buntu, z którym sobie nie radzi.
Zdecydowaliśmy się na wizytę u psychologa Anna Szopa. Młoda osoba, bardzo profesjonalnie wykonująca swoją pracę. Czuć jej duże zaangażowanie.
Polecam

Nie potrafię dogadać się ze swoją nastoletnią córką. Skorzystałyśmy z pomocy Pani Anny. Pracujemy nad komunikacją między nami. Wspólnie postawiłyśmy cele, czuje, że psycholog naprawdę widzi co wymaga naprawy.
Jest bardzo wspierający.