Flora Woźnica

Jestem psychologiem, psychoterapeutką dla dorosłych.

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Racjonalnej Terapii Zachowania i Studium Psychologii Sądowej. Aktualnie kształci się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej we Wrocławiu.

Doświadczenie z zakresu psychologii klinicznej, poradnictwa i psychoterapii nabywała m.in. w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Dolnośląskim Centrum Onkologii, zakładzie karnym, Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego oraz Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym – głównie z zaburzeniami lękowymi i afektywnymi (m.in. zaburzenie lękowe uogólnione, z napadami paniki, fobie, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne). Chętnie wspiera też osoby z grup mniejszościowych, doświadczające stresu, lęku, dyskryminacji, kryzysów oraz obniżonego nastroju.

W pracy kieruje się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i kodeksem etycznym terapeuty poznawczo-behawioralnego. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Flora Woźnica

psycholog, psychoterapeuta dorosłych

On-line

OPINIE

Szukałem terapeuty behawioralnego. Została mi zaproponowana Flora Woźnica. Ze spotkań jestem bardzo zadowolony. Pani Flora jest bardzo konkretna, ma jasne zasady, czuje się mocno motywowany i zmobilizowany do zmian.
„Adi”

Uczęszczam na terapia do Pani Flora Woźnica. Bardzo jestem zadowolona z naszych spotkań. Z tygodnia na tydzień czuje poprawę.
„Anna”

Do Pani Flory Woźnica zgłosiłem się z napadami złości. Czułem już ogromną bezradność i szczerzę wątpiłem, że ktoś może mi pomóc. Rozmowa i podejście Pani psycholog jednak dużo mi daje. Zaczynam panować nad emocjami, czuję się spokojniejszy. Jednak przede mną jeszcze daleka droga.
„Wiktor”

Uczęszczam na terapia poznawczo behawioralną do psycholog Flora. Bardzo
ciekawe spotkania. Psycholog jest bardzo konkretna, mocno ukierunkowana
na problem. Jest to motywujące do działania. Polecam psychoterapie u tej
Pani.
„M”

Pani Flora jest moim terapeutą od roku. Wybór terapii behawioralnej był dla mnie dobrą decyzją. Pani Flora ma bardzo dużą wiedze, widać, że dobrze się czuje w swojej pracy i wie co robi.

Szukałam terapii behawioralnej. Trafiłam do Flora Woźnica. Bardzo konkretna terapeutka, ma jasne zasady. Czuje że jestem w dobrych rękach.

Byłem u Pani Flory Woźnica na konsultacji. Bardzo konkretna, rzeczowa psycholog. Polecam każdemu.
„Andrzej”

Zależało mi na szybkim terminie do psychologa i została mi polecona Pani Flora. W trakcie spotkania czułam się swobodnie, psycholog była zainteresowana moim problem, czułam się zaopiekowana.
„Monika”

Odbyłem terapie u Pani Flory Woźnica w podejściu poznawczo
behawioralnym. Jestem bardzo zadowolony, terapia trwało około roku,
szybko zauważalne efekty a teraz inna jakość życia.
Serdecznie polecam „J.”

Poszukiwałam terapeuty behawioralnego, trafiłem do Pani Flory. Bardzo konkretna psycholog. Zauważam duże postępy po każdej sesji.
Polecam

Potrzebowałam psychologa, nie wiedziałam co się ze mną dzieje, miałam natłok myśli.
Pani Flora postawiła mi dobrą diagnozę, zaproponowała wizytę u psychiatry. Dziś czuje się lepiej, dalej chodzę na psychoterapię.

Korzystałam z pomocy wielu terapeutów, aż zapisałam się do Pani Flory Woźnica. Konkretna, behawioralnie prowadzi spotkania, jest wspierająca.
Polecam