Hanna Bułacz

Terapeutka w trakcie szkolenia, socjoterapeutka​.

Przygotowanie do pracy terapeutycznej zdobywam w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
Dodatkowo uczestniczę w Psychodynamicznym Studium Psychoterapii i Socjoterapii Młodzieży, prowadzonym przez tę samą jednostkę.
Rozwijam umiejętności związane z pracą z dziećmi i młodzieżą również w ramach studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Terapią na Uniwersytecie Wrocławskim.
W trakcie tych studiów prowadzę badania nad procesem usamodzielniania się młodych dorosłych.

Doświadczenie w pracy indywidualnej zdobywałam zarówno w Niepublicznej Szkole Podstawowej Salezjanek we Wrocławiu, jak i podczas intensywnych treningów z zakresu pracy indywidualnej. Dodatkowo, zaangażowana jestem w wspieranie dobrostanu studentów Uniwersytetu Wrocławskiego poprzez mentoring studencki, konsultacje oraz prowadzenie spotkań grupowych.

W mojej praktyce terapeutycznej kieruję się współczesnymi założeniami psychoterapii psychodynamicznej, skupiając się na budowaniu relacji z pacjentem i wspieraniu go w doświadczanych trudnościach. Moje interwencje obejmują pomoc młodzieży i dorosłym w obszarze trudności w relacjach, nieśmiałości, lęku, poszukiwania własnej tożsamości oraz niesatysfakcjonującego obrazu siebie.
Oferuję także doradztwo i terapię osobom borykającym się z problemami depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji, co umożliwia mi systematyczne doskonalenie umiejętności oraz refleksję nad moją działalnością terapeutyczną.

W swojej praktyce ściśle przestrzegam etyki zawodowej.

 

Hanna Bułacz

psychoterapeuta
w trakcie szkolenia

On-line

OPINIE

Byłam na konsultacji u Pani Hanna Bułacz. Bardzo empatyczna, profesjonalna psychoterapeutka. Czułam zrozumienie i brak oceny jeśli chodzi o moje problemy. Zdecydowałam się na psychoterapię, nie mogę się doczekać kolejnych wizyt.

Mam duże problemy z nastoletnią córką. Depresja, cięcia. Nie wiedziałam już co robić. Trafiłam na konsultację do Pani Hanna Bułacz. Już po pierwszej wizycie czuje się spokojniejsza. Czuje, że moja cóka jest w bardzo dobrych rękach. Sama na spotkania uczęszcza z wielką chęcią. Polecam serdecznie.

Potrzebowałam szybkiej pomocy. Do Pani Bułacz były w miarę szybkie terminy. Od początku wzbudziła moje zaufanie. Pełen profesjonalizm, duża wiedza. Czuje się, że jestem pod dobrą opieką.

Wizyta u psychoterapeuty nie jest mi obca, byłam u wielu specjalistów.
Pani Hanna Bułacz naprawdę wykazała się profesjonalizmem. Przeprowadziła bardzo obszerny wywiad, słuchała o moich problem, czuła że jest nimi zainteresowana. Polecam A.

Jestem studentem i dość mocno zagubioną osobą w dzisiejszym świecie.
Pracuje nad sobą z Hanna Bułacz. Czuje się w dobrym rękach. Polecam

Pani Hanna Bułacz jest moim kolejnym terapeutą. Bardzo trudno mi nawiązać relacje. Jednak tym razem jest zupełnie inaczej. To właśnie u niej zdecydowałam się kontynuować moje spotkania.
Serdecznie polecam.

Mam już 21 lat i wciąż nie wiem kim jestem. Do Pani Hanny były wolne miejsca. Już po pierwszych kilku wizytach wyjaśniła mi na czym polega mój problem. W końcu wiem co mi dolega. Rozpocząłem psychoterapii o tej Pani, jestem bardzo zadowolony. Nie mogłem lepiej trafić.

Mam 40 lat i właśnie moje życie wywróciło się do góry nogami. Wpadłam w silną depresję. Poza lekarzem psychiatrą, zalecono mi psychoterapię. Jestem pod opieką Pani Hani, czuje, że terapia wiele mi daje. Każda sesja wnosi coś nowego, odzyskuje powoli siły. Jeszcze daleka droga przede mną ale zaangażowanie terapeuty dodaje ogromnej wiary, że mi się uda.

Moje dziecko potrzebowało szybkiej pomocy specjalisty. Trafiliśmy do Pani Hanny Bułacz. Jako matka po kilku minutowej rozmowie, czułam, że moje dziecko będzie w dobrym rękach. uczęszcza na terapię do pani Hanny, zauważalne są postępy.