Joanna Klikowicz-Mańka

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, mam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją kliniczną.

Ukończyłam kurs podstawowy terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej i ten nurt wykorzystuje w pracy z pacjentami. Ukończyłam szkolenie z zakresu Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF) oraz certyfikowane szkolenie z Rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie prowadzenia coachingu.

Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami.
Skupiam się na dawaniu szeroko pojętego wsparcia, a w swojej pracy duży nacisk kładę na relację opartą na szacunku, zrozumieniu i zaufaniu co umożliwia otwarte dzielenie się swoimi emocjami i przeżyciami – jest to konieczne dla właściwego przebiegu procesu terapii.
Zawsze istnieje możliwość pracy – często poprawy, zmiany wzajemnych relacji w związku, oraz z osobami w naszej osobistej przestrzeni, co może znacznie poprawić komfort i jakość życia zarówno indywidualnego jak i wspólnego.

Uczestniczę w kursach i szkoleniach zawodowych co podnosi moje kompetencje.

Joanna Klikowicz-Mańka

psycholog

OPINIE

Mając kryzys w relacji z mężem postanowiliśmy skorzystać z pomocy psychologa. Trafiliśmy do Pani Joanny na wizytę.
Bardzo szybko zdiagnozowała nasz problem, dała wiele wskazówek i rozpoczęliśmy psychoterapię. Bardzo polecamy spotkania z tą Panią.
„Alicja”

Polecam panią Joannę na terapię par. Jest konkretna, obiektywna, szybko dostrzega sedno problemu.
Rafał

Mam problem w relacjach z mężczyznami. W rejestracji polecono mi specjalistę Joannę Klikowicz. Umówiłam się na wizytę i faktycznie był do dobry wybór. Bardzo kompetentna osoba, empatyczna, podchodząca do klienta indywidualnie. serdecznie polecam.
Agata

Trafiłem z żoną na konsultację do Pani Joanny po utracie nam bliskiej osoby. Nie umieliśmy sobie z tym poradzić.
Spotkania bardzo dużo wnoszą w nasze życie. Wracamy do równowagi dzięki Pani Joannie.
Serdecznie polecamy A i M