Joanna Klikowicz-Mańka

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, mam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją kliniczną.

Ukończyłam kurs podstawowy terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej i ten nurt wykorzystuje w pracy z pacjentami. Ukończyłam szkolenie z zakresu Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF) oraz certyfikowane szkolenie z Rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie prowadzenia coachingu.

Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz z parami.
Skupiam się na dawaniu szeroko pojętego wsparcia, a w swojej pracy duży nacisk kładę na relację opartą na szacunku, zrozumieniu i zaufaniu co umożliwia otwarte dzielenie się swoimi emocjami i przeżyciami – jest to konieczne dla właściwego przebiegu procesu terapii.
Zawsze istnieje możliwość pracy – często poprawy, zmiany wzajemnych relacji w związku, oraz z osobami w naszej osobistej przestrzeni, co może znacznie poprawić komfort i jakość życia zarówno indywidualnego jak i wspólnego.

Uczestniczę w kursach i szkoleniach zawodowych co podnosi moje kompetencje.

Joanna Klikowicz-Mańka

psycholog

On-line

OPINIE

Mając kryzys w relacji z mężem postanowiliśmy skorzystać z pomocy psychologa. Trafiliśmy do Pani Joanny na wizytę.
Bardzo szybko zdiagnozowała nasz problem, dała wiele wskazówek i rozpoczęliśmy psychoterapię. Bardzo polecamy spotkania z tą Panią.
„Alicja”

Polecam panią Joannę na terapię par. Jest konkretna, obiektywna, szybko dostrzega sedno problemu.
Rafał

Do Pani Asi trafiliśmy z partnerem po zdradzie. Szczerze nie wierzyłam w psychoterapię. Jednak zaangażowanie terapeutki oraz wysokie jej kompetencje sprawiły, że zobaczyłam jej sens. Uczęszczamy na wizyty do dziś.

Wraz z żoną potrzebowaliśmy pomocy psychologa. Pani Joanna została naszym terapeutą. Spotkania uważam, za bardzo wartościowe, dużo wniosły w naszą relację.
Polecam

Mój związek z mężem ostatnio zupełnie się nie układał.
Namówiłam go na terapię.
Pani Joanna Klikowicz Mańka już od samego początku wzbudziła nasze zaufanie. Ciepła, empatyczna osoba, podchodząca z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem do naszej sytuacji.
Polecam

Joanna Klikowicz Mańka pomaga mi i mojemu partnerowi poradzić sobie w kryzysie w relacji. Mimo, że kryzys łączy się ze zdradą, nikt z nas nie czuje się oceniany. Stara się również prowadzić tak spotkania, żeby nie rozgrzebywać pewnych ran.
Polecam

Kiedy w małżeństwie dochodzi do zdrady wydaje się, że to już koniec. Mi się tak wydawało. Trafiliśmy na konsultację do Joanny Klikowicz Mańka, wtedy zobaczyłam wszystko z różnych punktów widzenia. Dzięki terapii u tej Pani czuje, że chce walczyć o naszą relacje. Dziękuje i Polecam.

Mam problem w relacjach z mężczyznami. W rejestracji polecono mi specjalistę Joannę Klikowicz. Umówiłam się na wizytę i faktycznie był do dobry wybór. Bardzo kompetentna osoba, empatyczna, podchodząca do klienta indywidualnie. serdecznie polecam.
Agata

Trafiłem z żoną na konsultację do Pani Joanny po utracie nam bliskiej osoby. Nie umieliśmy sobie z tym poradzić.
Spotkania bardzo dużo wnoszą w nasze życie. Wracamy do równowagi dzięki Pani Joannie.
Serdecznie polecamy A i M

Szczerze polecam Panią psycholog Joanne. Bardzo profesjonalna terapeutka, zaangażowana w moje problemy. Czuje, że bardzo chce mi pomóc.

Rozpoczęliśmy terapię z partnerem u Joanny Klikowicz Mańka. Terapeutką bardzo empatyczna, konkretna a przede wszystkim neutralna. Spotkania są bardzo efektywne, a co najważniejsze pomagają nam.

Jestem homoseksualna i moje relacje zupełnie nie wychodzą.
Myślałam, że terapia nie jest dla mnie z uwagi na orientację. Jednak nie miałam już nic do stracenia i zdecydowałam się skorzystać z pomocy u Pani Joanny Mańka. Spotkania bardzo mi pomagają, terapeutka jest empatyczna, nie oceniająca.
Pomaga mi znaleźć przyczynę moich problemów.

Z mężem jesteśmy w małżeństwie ponad 20 lat. Niestety mamy kryzys.
Zapisaliśmy się na terapię do Joanna Klikowicz Mańka. Bardzo profesjonalna, empatyczna osoba. pomaga nam przejść ten trudny okres.

Mam silną depresje i już na gwałt szukałam pomocy. Została mi zaproponowana Pani Joanna. Pracujemy już kilka miesięcy, jest dużo lepiej. Jeszcze długa droga przede mną ale czuje, że jestem u dobrego terapeuty.