Kamila Iwańska

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS realizując specjalność kliniczną. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo, dopełniam moje umiejętności podczas Rocznego Studium Interwencji Kryzysowej w podejściu poznawczo-behawioralnym i humanistycznym w ITPB.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących na schizofrenię, zaburzenia afektywne dwubiegunowe oraz
depresję. Prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne w zakresie stresu, emocji oraz komunikacji.

W obszarze seksualności człowieka doświadczenie zdobyłam w Fundacji Salida, która zajmuje się m. in edukacją seksualną.

Pracuję z osobami dorosłymi, parami oraz młodzieżą.

Oferuję szeroko pojętą pomoc psychologiczną oraz psychoedukację. Pracuję z osobami, które doświadczają rożnego rodzaju trudności w życiu codziennym tj. radzenie sobie ze stresem, pogorszenie nastroju, zaniżoną samooceną, lękiem, spadkiem motywacji, trudnościami w relacjach międzyludzkich oraz osobami pragnącymi pogłębić swój rozwój osobisty. Udzielam wsparcia osobom w kryzysie emocjonalnym i sytuacyjnym (doświadczenie przemocy, choroby, żałoby, utraty, rozstania, myśli samobójczych)

W swojej praktyce bliskie są mi techniki oparte na terapii poznawczo-behawioralnej oraz podejściu III fali (ACT, techniki mindfulness). Znaczące jest podążanie za klientem w procesie zmiany i radzeniu sobie z trudnościami.

W kontakcie z drugim człowiekiem szczególnie ważna jest dla mnie relacja oparta na współpracy, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Zależy mi na atmosferze pełnej życzliwości, empatii, autentyczności i akceptacji, która daje przestrzeń do dzielenia się trudnościami, myślami i emocjami.

Kamila Iwańska

psycholog