Katarzyna Szopińska

Jestem psychologiem klinicznym. Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Stale nabywam nową wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach, a także kontynuując swoją naukę na studiach podyplomowych na kierunku z seksuologii.
Doświadczenie w pracy terapeutycznej z dorosłymi oraz młodzieżą zdobyłam w wielu placówkach, w tym w Specjalistycznym Szpitalu w Branicach.
Ponadto posiadam doświadczenie w prowadzeniu konsultacji i poradnictwa psychologicznego osób z zaburzeniami osobowości, depresją, lękami, kryzysami w związkach i innych relacjach.
Bardzo ważnym aspektem jest dla mnie etyka zawodowa dzięki której moi klienci mogą mieć poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia oraz dyskrecji.
Moim głównym zadaniem jest wsparcie w odnalezieniu rozwiązania dla sytuacji mojego klienta.
Pomagam klientom którzy zmagają się z:

  • zaburzeniami emocji
  • obniżonym nastrojem
  • kryzysami emocjonalne
  • lękami
  • trudnościami w komunikacji
  • trudnościami w tworzeniu i utrzymywaniu relacji
  • trudnościami z poczuciem własnej wartości
  • zaburzeniami zachowania

Pierwszym etapem rozpoczęcia terapii jest przeprowadzenie spotkania, dzięki któremu będę mogła dowiedzieć się z jaką trudnością zgłasza się do mnie osoba poszukująca. Kolejnym krokiem jest ustalenie i omówienie form pomocy.
Moja praca jest poddawana regularnej superwizji.

Katarzyna Szopińska

psycholog

OPINIE

Przyszliśmy na konsultację małżeńską do Pani Katarzyny Szopińskiej. To młoda psycholog ale bardzo konkretna, posiadająca dużą wiedzę. Kilka spotkań pomogło nam zrozumień nasz problem. Polecamy wizyty u tej Pani.
„Zosia”

Wraz z żoną korzystamy z pomocy psychologicznej Pani Katarzyny Szopińskiej. Mamy poważny kryzys w naszej relacji. Spotkania są dla nas ratunkiem. Czujemy, że dzięki pomocy pani Kasi komunikacja w naszym związku poprawia się. Spotkania są dla nas bardzo owocne.
„Bartek”

Wraz z mężem potrzebowaliśmy pomocy specjalisty. Zostaliśmy zapisani do
psycholog Katarzyna Szopińska. Młoda Pani jednak bardzo konkretna,
szybko zdefiniowała nasze problemy, dostaliśmy pierwsze wskazówki. Nie
żałujemy wyboru, jest to kompetentna osoba. Z czystym sumieniem
polecamy tą Panią.

Mam 17 lat i zmagam się z depresją. Bałam się psychologa. Mama umówiła mnie do Pani Katarzyny Szopińskiej i nie żałuje, że w końcu poszłam do psychologa. Czuje, że mam szanse pokonać depresje. Wizyty u Pani Kasi bardzo sobie cenie, dużo mi pomagają. Pani Kasia jest miła, nie ocenia mnie, czuje się zrozumiana.
„Iza”

Jestem studentem i cierpię na depresje. Chodzę do psycholog Katarzyna
Szopińska. Już po kilku spotkaniach czuje, że moje samopoczucie się
trochę poprawię. Polecam psycholog Kasię.
„E”