Paulina Karbowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Psychologii. Podczas studiów podejmowała specjalność kliniczną. Aktualnie kształci się także na Dolnośląskiej Szkole Wyższej w zakresie Seksuologii. W swojej pracy nie poprzestaje na nabytej wiedzy stawiając na nieustanne poszerzanie swoich kwalifikacji. Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach.

Jest specjalistką w terapii par oraz terapii indywidualnej w zakresie zaburzeń osobowości, trudności w codziennym funkcjonowaniu, kryzysach życiowych, zaburzeniach lękowych i nastroju.

W swoim doświadczeniu podejmowała się wielu staży i wolontariatów także z zakresu pomocy i wsparcia osób cierpiących na schizofrenię paranoidalną, zaburzenia nastroju czy osób z niepełnosprawnością intelektualną. W wyniku współpracy z Domem Pomocy Społecznej o profilu psychiatrycznym pracowała zarówno z osobami starszymi jak i dorosłymi prowadząc formy pomocy indywidualne oraz grupowe.

Ukończyła liczne kursy z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (certyfikowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej) , technik relaksacji wykorzystywanych m.in. w terapii pacjentów lękowych, czy też uzależnień behawioralnych.

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do klienta, który przychodzi z własnym bagażem doświadczeń i trudnościami, stawiając na akceptację i otwartość.

Paulina Karbowska

psycholog, psychoterapeuta

On-line

OPINIE

Uczęszczam na terapię indywidualną do Pani Pauliny Karbowskiej. Spotkania są bardzo wspierające, czuje, że pani Paulina doskonale wie czego potrzebuje. Moje samopoczucie się poprawia, każdemu polecam tą Panią.
„Daga”

Mam 30 lat i cierpię na zaburzenia lękowe. Zapisałem się na terapie do Pauliny Karbowskiej. Na spotkaniach czuje się akceptowany i wspierany. Poznaje siebie a atmosfera jaką tworzy pani Paulina bardzo mnie uspakaja. Polecam

Chodzę do Pani Pauliny na terapię z problemami seksualnymi. Oczywiście spotkania nie są łatwe, jednak czuje, że bez spotkań z Panią seksuolog przestałbym sobie radzić.
Polecam

Miałem ogromne ataki paniki i zgłosiłem się do poradni w celu pomocy psychologicznej. Przez zupełny przypadek trafiłem do Pani Pauliny Karbowskiej. Młoda Pani psycholog, najpierw miałam sceptyczne nastawienie. Czułem jednak, że nie mam wyboru. Dziś nie żałuje że dałam sobie i Pani psycholog szanse. Jest bardzo profesjonalna, spotkania mi naprawdę pomagają. Polecam z czystym sumieniem.
„Filip”

Wizyta u seksuologa nie należy do łatwych. Jednak sposób prowadzenia spotkania przez Panią Pauliną sprawił, że przestałem się krępować i z większą swobodą przedstawiłem swój problem.Polecam

Mam problem z określeniem swojej płci. Spotkania z Panią Pauliną sprawiają, że lepiej poznaje siebie. Coraz częściej wiem kim chce być, jak chce żyć.
Każdemu polecam.